ארגון ביה"ס

בביה"ס 3 חטיבות:

  1. חטיבת ביניים
  2. חטיבה עליונה
  3. חטיבה על תיכונית- מכללה לטכנאים ולהנדסאים (כיתות י"ג, י"ד)

 

 בחטיבה עליונה לצוותי עבודה מקצועיים

אזרחות

שצמן גילה

בנלולו אלי, גולדמן אור חיים, הכט שקד, מדר גיורא, שכטר רוני

אלקטרוניקה וחשמל

סופר ראובן

בוחבוט אלכס, בוטבול אלי, בגו יונתן, בר יהודה, בשארי יקיר, דרורי עמי, משולם גדי, סימון מאור, קעדן תייסיר, רובין עופר, שגיב דוד

אמנות –  עיצוב

מאן ויקי

ברזילאי נופר, דילמוני עדינה, חיטמן ליזט, טהר זהב אנה

אנגלית

פלוס קרס שרון

איטח קארין, אליהו הדס, בניחס מרינה, ברלין אורית, גולדינג יעל, חבני ג'ודי, טפרברג שושי, מקבילי פרנסין, ניר אירית, עפרון סיגל, קופלביץ תמר

ביולוגיה

דרומר רננה

צימרמן שי, רוזנטל מירי

גאוגרפיה

סאסי שרון

בר יובל, מרניאנסקי אורטל, רוזמן מור

היסטוריה

אברהם טלי

גרמנסקי סיגל, לב דקלה, סוויד לופו לידור, עברון רינה, פיניש נריה, רגב עומרי

הנדסת תוכנה

שטיין מריאלה

אמיר אסף, הינדי יגאל, שביד יעקב

חינוך גופני

מנצור רקפת

בן חיים יואב, יצחק עמי, מדר רווית, קלר רון, שלימק גלית

חינוך גופני – מגמה

שלימק גלית

אשכנזי חיים, בן חיים יואב, מדר רווית

חינוך מיוחד

קופלביץ תמר

לוי עופרה, סרוסי שירז

חינוך תעבורתי

גולדברג חיים

 

יעוץ

כהן הנדלס עינת

גינת שלם ענבל, סלוצקין יפעת

כימיה

טריפמן מאור יובל

ברעם נירית

לשון והבעה עברית

גיל מירב

בטמן רעי, בן תורה מאי, גרין דורית, הכט-יהודה הלל, נוימן תמי, סלוצקין יפעת, שטרית מיכל

מדעי החברה

בנלולו אלי

פרידמן עדי, שכטר רוני

מדעי הרפואה

קוצר שולמית

צימרמן שי, שפירו-ממן דריה

מחול

קרייסברג מיכל

אבוקסיס ערן, ברוך אוראל, גנץ עינת

מתמטיקה

מנדלזבורג סופיה

אושרי רונית, בניאס גילה, גולדברג חיים, חברונין ויקי, חכם אהרון פרץ, חרמוני אילנית, טורם אבי, טקץ לודמילה, כהן תמר, מאלקיס אירנה, סולומון בנצי, קופלביץ תמר, צפריר אסף, שהרבני אבירם

ספרות

סטר זהבה

אביטל עידית, אברהם דורית, אשורוב גלית, סרוסי שירז, צור תמי

ערבית

פונדק מונה

 

פיסיקה

בודיק ולדימיר

 שביט סמדר

רובוטיקה

סאסי שרון

 

של"ח

לוי גבי

כהן אלי, מילוא עידן

תאטרון

ברנדס שיר

אור עודד, לשם מור סיון

תושב"ע

חודדטוב רינה

גרמנסקי סיגל, מדר גיורא, קצין לידור, תלמיד חני

תיירות

בן חיים כרמית

 

תנ"ך

גיל חנה

ברכה-סינה גלית, כהן בוטבול עדי, לוי עופרה, מזרחי רחלי, קצין לידור

תקשורת

הראל תיקי

בן-מרגי אלינור

 

חלוקת המורים בחטיבת ביניים לצוותי עבודה מקצועיים

מקצוע רכז מקצוע המורים המלמדים
אזרחות גרינברג לימור בני בת-אל, הדר רונה
אמנות   טהר זהב אנה, מרשיין נינה, ברזילי נופר
אנגלית בניחס מרינה  ג'מאל עומרי, יחיאל אביטל, חייקין אילונה, לביא אנה, צדיק יסמין, קרפלס חן, רוזמן איריס,שגן ונונו ענבל
 גאוגרפיה הגר רונה כהן אלי
היסטוריה מאיר סבטה בני בת-אל, בראל אורין, אוחנונה חנית, שגב שקד
מדעי המחשב מריאלה שטיין הדס דידי
חינוך גופני אשכנזי חיים ברעם שי, יצחק עמי, מור עמית, ניסבוים דנה, חטיב יסמין, תורג'מן עדי
חינוך מיוחד מוסקו כןכבית בוכריס יהב, בסט יוליה, וודיסלבסקי שרית, טוקטלי הדס, מאיר רותם, מועד כנרת, סלוצקין יובל, פיאלקוב נעמי, שץ דבורה, אוחונונה חגית, שדב שקד
ימאות   פירוזי אהוד
יעוץ    צור מי-טל מיכל, קרפלס חן, כץ סיוון, טוקטלי הדס
עברית שטרנליכט סיגלית  הורוביץ מירי, נבון הגר, שמחי דקלה, שמילוביץ ספיר
מדעים ברעם נירית גלר ליאנה, חריס עירית, חתואלי בלה, טישלר חדד שרית, ימין אורלי, מרום ענבר, לוין סנדי, ענבר מירב,  באזוב לודה, יחיא סוג'וד, שנלר נטלי
מחול לוי אוראל אבוקסיס ערן
מתמטיקה מנדלזבורג סופיה  אדין יהודית, דונוב ג'אנה, זכרוב חוה, חרמוני אילנית, כהן איילת,יחיא סוג'וד, ליזרוביץ אורית, מושקוביץ גרגורי, מרום ענבר, פרנקו שגית, קם עידו, שמש קטיה, תרשיש שירלי
מנהיגות   בראל אורין, טויטו איילת, ליזרוביץ אורית, שטרנליכט סיגלית
ספרות שחם שרית בסט יוליה, סלוצקין יובל, שכנאי לפיד רינת
ערבית לוי אורטל גזית מירי, טויטו איילת, צרפתי נחמה, ג'מאל עומרי, פונדק מונה
פיסיקה    ברעם נירית, חריס לביא עירית, מרום ענבר, שביט סמדר
של"ח לוי גבי מילוא עידן, כהן אלי
תאטרון סיון לשם מור כנרת תמיר
תנ"ך שחם שרית  בראל אורין, סבח רחל, אוחיון בראל
תקשורת   אלינור בן מרגי, גביש עדי, הראל תיקי
תרבות ישראל גביש עדי גרינברג לימור, הורוביץ מירי, צור מיטל מיכל, שאול אורנה