ארגון ביה"ס

בביה"ס 3 חטיבות:

  1. חטיבת ביניים
  2. חטיבה עליונה
  3. חטיבה על תיכונית- מכללה לטכנאים ולהנדסאים (כיתות י"ג, י"ד)

 

 בחטיבה עליונה לצוותי עבודה מקצועיים

מקצוע

רכז/ת המקצוע

המורים המלמדים

אזרחות

שצמן גילה

אביזמר שרעבי חופית, בנלולו אלי, גולדמן אור חיים, מדר גיורא, שכטר רוני. 

אלקטרוניקה וחשמל

סופר ראובן

בוחבוט אלכס, בוטבול אלי, בגו יונתן, בר יהודה, בשארי יקיר, דרורי עמי, משולם גדי, סימון מאור, קעדן תייסיר, רובין עופר.

אמנות –  עיצוב

מאן ויקי

ברזילאי נופר, טהר זהב אנה. 

אנגלית

פלוס קרס שרון

איטח קארין, אליהו הדס, בניחס מרינה, ברלין אורית, גולדינג יעל, חבני ג'ודי, טפרברג שושי, מזור יניב, מקבילי פרנסין, ניר אירית, עפרון סיגל, קופלביץ תמר.

ביולוגיה

דרומר רננה

צימרמן שי, רוזנטל מירי.

גאוגרפיה

סאסי שרון

גור אריה דניאל, זמיר אסתי, רוזמן מור.

דיפלומטיה

פלוס קרס שרון

 

היסטוריה

אברהם טלי

גרמנסקי סיגל, לב דקלה, סוויד לופו לידור, פיניש נריה, רגב עומרי.

הנדסת תוכנה 

שטיין מריאלה

אמיר אסף, לבוצקין גלעד, שביד יעקב.

חינוך גופני

מנצור רקפת

בן חיים יואב, יצחק עמי, מדר רווית, קלר רון, שלימק גלית.

חינוך גופני – מגמה

שלימק גלית

אשכנזי חיים, בן חיים יואב, מדר רווית. 

חינוך מיוחד

קופלביץ תמר

לוי עופרה, סרוסי שירז.

חינוך תעבורתי

גולדברג חיים

 

יעוץ

כהן הנדלס עינת

גינת שלם ענבל, סלוצקין יפעת. 

כימיה

קדמי ירדן

ברעם נירית.

לשון והבעה עברית

גיל מירב

בטמן רעי, בן תורה מאי, הכט-יהודה הלל, נוימן תמי, סלוצקין יפעת, שטרית מיכל.

מדעי החברה

בנלולו אלי

פרידמן עדי, שכטר רוני.

מדעי הרפואה

קוצר שולמית

צימרמן שי, שפירו-ממן דריה.

מחול

קרייסברג מיכל

אבוקסיס ערן, גנץ עינת.

מתמטיקה

מנדלזבורג סופיה

אושרי רונית, בניאס גילה, גולדברג חיים, חברונין ויקי, חכם אהרון פרץ, חרמוני אילנית, טורם אבי, טקץ לודמילה, כהן תמר, לבוצקין גלעד, מאלקיס אירנה, סולומון בנצי, קופלביץ תמר, צפריר אסף, שהרבני אבירם.

ספרות

סטר זהבה

אביטל עידית, אברהם דורית, אשורוב גלית, סרוסי שירז, צור תמי.

ערבית

פונדק מונה

 

פיסיקה

 

בודיק ולדימיר, שביט סמדר.

רובוטיקה

סאסי שרון

 

של"ח

לוי גבי

כהן אלי, מילוא עידן

תאטרון

ברנדס שיר

אור עודד, לשם מור סיוון.

תושב"ע

חודדטוב רינה

גרמנסקי סיגל, מדר גיורא, קצין לידור, תלמיד חני.

תיירות

בן חיים כרמית

 

תנ"ך

גיל חנה

ברכה-סינה גלית, כהן בוטבול עדי, לוי עופרה, מזרחי רחלי,  קצין לידור.

תקשורת

הראל תיקי

בן-מרגי אלינור.

 

 


חלוקת המורים בחטיבת ביניים לצוותי עבודה מקצועיים

מקצוע

רכז/ת המקצוע

המורים המלמדים

אזרחות

גרינברג לימור

בני בת-אל, הדר רונה.

אמנות

 

ברזילי נופר, טהר זהב אנה,  מרשיין נינה. 

אנגלית

בניחס מרינה

ג'מאל עומרי, יחיאלי אביטל, חייקין אילונה, לביא אנה, מזור יניב, צדיק יסמין, קרפלס חן, רוזמן איריס, שגן ונונו ענבל.

גיאוגרפיה

הדר רונה

 

היסטוריה 

מאיר סבטה

אוחנונה חנית, בני בת-אל, בראל אורין, גרינברג לימור.

חינוך גופני

אשכנזי חיים

ברעם שי, חטיב יסמין, יצחק עמי, מור עמית, ניסנבוים דנה.

חינוך מיוחד

מוסקו כוכבית

אוחנונה חנית, בוכריס נחום יהב, בסט יוליה, וודיסלבסקי שרית, מאיר רותם, מועד כנרת,  סלוצקין יובל, פיאלקוב נעמי, שגב שקד.

יזמות

 

חריס לביא עירית, טישלר שרית

ימאות

 

פירוזי אהוד.

ייעוץ

 

בנסאדון שיר, צור מי-טל מיכל, קרפלס חן.

עברית

שטרנליכט סיגלית

גמליאל יובל, נבון הגר, שמחי דיקלה, שמילוביץ ספיר. 

מדעי המחשב

שטיין מריאלה

לבוצקין גלעד.

מדעים

ברעם נירית

באזוב לודה, גלר ליאנה, חריס עירית, חתואלי בלה, טישלר חדד שרית,  יחיא סוג'וד, ימין אורלי, מרום ענבר, לוין סנדי, ענבר מירב, שנלר נטלי. 

מחול 

לוי אוראל

אבוקסיס ערן.

מתמטיקה

מנדלזבורג סופיה

דונוב ז'אנה, זכרוב חוה, כהן איילת, יחיא סוג'וד, ליזרוביץ אורית, מושקוביץ גרגורי, מרום ענבר, פרנקו שגית, קם עידו, שמש קטיה, ששון עוז, תרשיש שירלי, מרינה. 

מנהיגות 

 

בנסאדון שיר, בראל אורין, גמליאל יובל, טויטו איילת, ליזרוביץ אורית, שטרנליכט סיגלית. 

ספרות

שחם שרית

סלוצקין יובל, שכנאי לפיד רינת.

ערבית

לוי אורטל

גזית מירי, ג'מאל עומרי, טויטו איילת, פונדק מונה, צרפתי נחמה, 

עבד אל כרים גאדה.

פיזיולגיה

אשכנזי חיים

אשכנזי חיים, ימין אורלי

פיסיקה

 

ברעם נירית, מרום ענבר, שביט סמדר.

של"ח

לוי גבי

כהן אלי, מילוא עידן.

תאטרון

סיון לשם מור

תמיר כנרת.

תנ"ך

שחם שרית

אוחיון בראל, בראל אורין, סבח רחל. 

תקשורת

 

בן מרגי אלינור, הראל תיקי, גביש עדי.

תרבות ישראל

גביש עדי

הורוביץ מירי, צור מיטל מיכל, שאול אורנה.