ארגון ביה"ס

בביה"ס 3 חטיבות:

  1. חטיבת ביניים
  2. חטיבה עליונה
  3. חטיבה על תיכונית- מכללה לטכנאים ולהנדסאים (כיתות י"ג, י"ד)

 

 בחטיבה עליונה לצוותי עבודה מקצועיים

מקצוע רכז מקצוע המורים המלמדים
אזרחות שצמן גילה מדר גיורא, בנלולו אלי, שכטר רוני, גולדמן אור חיים, הכט שקד   
אלקטרוניקה וחשמל סופר ראובן בוטבול אלי, משולם גדי, קדען תייסיר, רובין עופר, שגיב דוד, בוחבוט אלכס, דרורי עמי, בשארי יקיר, סימון מאור, בר יהודה, בגו יונתן,בכור עמית
אמנות עיצוב מאן ויקי חיטמן ליזט, טהר זהב אנה , עזר פריאל, ברזילי נופר
אנגלית קרס שרון   עפרון סיגל, אריאטי ברכה, בניחס מרינה, קופלביץ תמר, מקבילי פרנסין, טפרברג שושי, אליהו הדס, גולדינג יעל, ברלין אורית, ניר אירית, חבני ג'ודי , וולקוב דנית
ביולוגיה דרומר רננה רוזנטל מירי
גאוגרפיה זמיר אסתי סאסי שרון, לנג שולמית, בר יובל
היסטוריה אברהם טלי עברון רינה, לב דקלה,גרמנסקי סיגל, פיניש נריה, סוויד לופו לידור, רגב עמרי, בן עודד אלון
הנדסת תכנה שטיין מריאלה אמיר אסף, הינדי יגאל, שביד יעקב
חינוך גופני מנצור רקפת שלימק גלית, מדר רווית, קלר רון, בן חיים יואב, יצחק עמי
חינוך גופני-מגמה שלימק כלית מדר רווית, בן חיים יואב
חינוך מיוחד קופלביץ תמר לוי עפרה, סרוסי שירז
חינוך תעבורתי גולדברג חיים  
יעוץ  כהן הנדלס עינת סלוצקין יפעת, גינת שלם ענבל
כימיה טריפמן מאור יובל  ברעם נירית
לשון והבעה עברית גיל מירב נוימן תמי, גרין דורין, שטרית מיכל, סלוצקין יפעת, הכט-יהודה הלל, בטמן רעי, בן תורה מאי
מדעי החברה בנלולו אלי שכטר רוני, פרידמן עדי
מדעי הרפואה קוצר שולמית שפירו-ממן דריה
מחול קרייסברג מיכל אבוקסיס ערן,שרון יעל ענת, ברוך אוראל, גנץ עינת
מתמטיקה מנדלזבורג סופיה  חרמוני אילנית, טקץ לודמילה,  מאלקיס אירנה, סולומון בנצי, טורם אבי, קופלביץ תמר,בניאס גילה, כהן תמר, צפריר אסף, שורץ נמרוד, גולדברג חיים, שהרבני אבירם, פרידמן משה,  אושרי רונית
ספרות סטר זהבה אברהם דורית, חודדטוב רינה, צור תמי, אביטל עידית, אשורוב גלית, סוויד לופו לידור, סרוסי שירז
ערבית פונדק מונה  
עתודה מדעית   שטרית מיכל  
פיסיקה בודיק ולדימיר  שביט סמדר
של"ח לוי גבי מילוא עידן, כהן אלי
תאטרון ציטיאט נורית ברנדס שיר, לשם מור סיוון
תושב"ע חודדטוב רינה מדר גיורא, גרמנסקי סיגל, תלמיד חני
תיירות בן חיים כרמית  
תנ"ך גיל חנה ברכה-סינה גלית, לוי עפרה, מזרחי רחלי, ווזנר אתי, אוחיון בראל, כהן בוטבול עדי, קצין לידור
תקשורת הראל תיקי בן-מרגי אלינור

 

 

חלוקת המורים בחטיבת ביניים לצוותי עבודה מקצועיים

מקצוע רכז מקצוע המורים המלמדים
אזרחות גרינברג לימור בני בת-אל
אמנות   טהר זהב אנה, מרשיין נינה, ברזילי נופר
אנגלית בניחס מרינה  חייקין אילונה, כהן איריס, לביא אנה, לשם מור סיון, סויסה חן, עדנייב יבגניה, צדיק יסמין, קרפלס חן, שגן ונונו ענבל
 גאוגרפיה הגר רונה זמיר אסתי
היסטוריה מאיר סבטה בני בת-אל, בראל אורין, אוחנונה חנית
מדעי המחשב   שביד יעקב
חינוך גופני אשכנזי חיים ברעם שי, מור עמית, ניסבוים דנה, צאירי אילנה, ידעי טליה, חטיב יסמין
חינוך מיוחד מוסקו כןכבית בוכריס יהב, בסט יוליה, וודיסלבסקי שרית, טוקטלי הדס, מאיר רותם, מועד כנרת, סלוצקין יובל, פיאלקוב נעמי, שץ דבורה, אוחונונה חגית
ימאות   פירוזי אהוד
יעוץ    צור מי-טל מיכל, קרפלס חן, כץ סיוון
עברית שטרנליכט סיגלית גולבנדי הדר, הורוביץ מירי, נבון הגר, שמחי דקלה
מדעים ברעם נירית גלר ליאנה, חריס עירית, חתואלי בלה, טישלר חדד שרית, ימין אורלי, מרום ענבר, לוין סנדי, ענבר מירב, פאר אמיר
מחול לוי אוראל  
מתמטיקה מנדלזבורג סופיה  אדין יהודית, דונוב ג'אנה, זכרוב חוה, חרמוני אילנית, כהן איילת, ליזרוביץ אורית, מושקוביץ גרגורי, פרנקו שגית, קם עידו, שמש תרשיש שירלי
מנהיגות   טויטו איילת, ליזרוביץ אורית, שטרנליכט סיגלית
ספרות שחם שרית בסט יוליה, סלוצקין יובל, שכנאי לפיד רינת
ערבית לוי אורטל אלגוב אורן, גזית מירי, טויטו איילת, צרפתי נחמה
פיסיקה    ברעם נירית, מרום ענבר, שביט סמדר
של"ח לוי גבי מילוא עידן, כהן אלי
תאטרון סיון לשם מור כנרת תמיר
תנ"ך ווזנר אתי ארליך ליטל, בראל אורין, ניזרי סמדר, סבח רחל, שחם שרית
תקשורת   אלינור בן מרגי, גביש עדי
תרבות ישראל גרינברג לימור ארליך ליטל, כביש עדי, הורוביץ מירי, צור מיטל מיכל, שאול אורנה