מערכת שכבה יא
מערכת שעות
מערכת שעות
|
יום ראשון 14.6.20
|
יום שני 15.6.20 |
יום שלישי 16.6.20 |
יום רביעי 17.6.20 |
יום חמישי 18.6.20 |
08:30-09:15 |
מבחנים במתמ' |
מבחנים במתמ' |
|||
09:25-10:10 |
מבחנים במתמ' |
מבחנים במתמ' |
|||
10:30-11:15 |
מבחנים במתמ' |
מתכונת מקוונת מתמ' י"א 3 |
|||
11:20-12:05 |
מבחנים במתמ' |
תנ"ך י"א 6 לשון י"א 5,7 |
|||
12:20-13:05 |
מבחנים במתמ' |
12:00 מתכונת מקוונת מתמ' י"א 2 תנ"ך י"א 4,5,7,8,11,13 לשון י"א 6 |
|||
13:10-13:55 |
מבחנים במתמ' |
תנ"ך י"א 9,10,12,1,2 |
|||
14:05-14:45 |
תנ"ך י"א 12,10,9,1 |
לשון י"א 4,8,9,10,12,13 |
|||
14:50-15:35 |
תנ"ך י"א 11,13,12, 8,4,5 |
לשון י"א 1,2,3 |
|||
15:40-16:25 |
תנ"ך י"א 6,7 |
תנ"ך י"א 7 היסטוריה י"א 3 |
|||
16:30-17:15 |
תנ"ך י"א 7 |
תנ"ך י"א 7 |
מערכת שעות 7-11.6
מערכת שעות
|
יום ראשון 7.6.20
|
יום שני 8.6.20 |
יום שלישי 9.6.20 |
יום רביעי 10.6.20 |
יום חמישי 11.6.20 |
09:00-10:00 |
כימיה בחירה ב |
תוכנה יגאל י"א 8-6 תוכנה מריאלה י"א 7-6 כימיה בחירה ב |
|||
10:30-11:30 |
מתמטיקה י"א 13-4 הקב' של אבירם תתחיל בשעה 11:00 |
מתמטיקה י"א 13-4 |
מתמטיקה י"א 13-4 |
כימיה בחירה ב תנ"ך י"א 1,2 |
תוכנה יגאל י"א 8-6 תוכנה מריאלה י"א 7-6 כימיה בחירה ב תנ"ך י"א 12 |
12:00-13:00 |
מתמטיקה י"א 13-4 |
מתמטיקה י"א 13-4 |
מתמטיקה י"א 13-4 |
כימיה בחירה א מתמ' – תמר + גילה + יקיר |
תוכנה מריאלה י"א 5 כימיה בחירה א מתמ' – תמר + גילה + יקיר+רונית |
14:00-15:00 |
תנ"ך י"א 9,8,2,1,13 חינוך י"א 3,4,5,6,7,10,11,12 |
מתמטיקה י"א 3,2,1 תוכנה יגאל+מריאלה (י"א 7,6,8) כימיה |
מתמטיקה י"א 1 |
כימיה בחירה א מתמטיקה י"א 1,3-2 תנ"ך י"א 8,9,13 תורת חשמל – עופר תוכנה מריאלה י"א 7-6
|
תוכנה מריאלה י"א 5 כימיה בחירה א מתמטיקה י"א 1,3-2 תנ"ך י"א 7,10,11 |
15:30-16:30 |
חינוך י"א 1,2,8,9,13 חשמל י"א – עופר |
מתמטיקה י"א 3,2,1 תוכנה יגאל+מריאלה (י"א 8,7,6) כימיה |
מתמטיקה י"א 3,2,1 |
תנ"ך י"א 5,4 תוכנה מריאלה י"א 7-6 תוכנה יגאל י"א 8-6 |
תנ"ך י"א 12,6 תורת חשמל – עופר |
17:00-18:00 |
תוכנה י"א 5 |
מתמטיקה י"א 3,2 |
תוכנה מריאלה י"א 5 תוכנה יגאל י"א 8-6 |
||
19:00-20:00 |
לשון י"א 9 |
תוכנה י"א 5 |
תוכנה מריאלה י"א 5 |
מערכת שעות לימים רביעי – 3.6.20 ולחמישי – 4.6.20
מערכת שעות לימים רביעי – 3.6.20 ולחמישי – 4.6.20
יום רביעי 3.6.20 |
יום חמישי 4.6.20 |
|
09:00-10:00 |
מתמטיקה י"א 13-4 |
לשון י"א 11,6 |
10:30-11:30 |
מתמטיקה י"א 13-4 |
לשון י"א 13,5,2,1 |
12:00-13:00 |
לשון י"א 9,7 תנ"ך י"א 13 |
לשון י"א 12,10,4,3 מתמטיקה י"א 2,1 |
14:00-15:00 |
תנ"ך י"א 9,8,2,1 |
לשון י"א 8 תנ"ך י"א 11,10,7,6,5 היסטוריה י"א 3 |
15:30-16:30 |
תנ"ך י"א 12,4 |
מועדי מתכונות יא
להלן מועדי מתכונות לשכבת י"א:
ג"ג מפמ"ר | כימיה | פיזיולוגיה מסכם | אנגלית | פיזיקה | ביולוגיה | מתמטיקה | מדעי המחשב | לשון | תנ"ך |
14.5 | 17.5 | 20.5 | 24.5 | 27.5 | 1.6 | 7.6 | 11.6 | 14.6 | 17.6 |
החל מה- 21.6 בחינות בגרות
בהצלחה?
מערכת כיתות י"א 05.05.2020 – 14.05.2020
יום ג' 05.05 |
יום ד' 06.05 |
יום ה' 07.05 |
יום א' 10.05 |
יום ב' 11.05 |
יום ד' 13.05 |
יום ה' 14.05 |
|
י"א 4 קבוצה 1 – חדר 46 09:00 – 11:00 – לשון – תמי 11:15 – 13:15 – תנ"ך – גלית קבוצה 2 – חדר 31 09:00 – 11:00 – תנ"ך – גלית 11:15 – 13:15 – לשון – תמי |
י"א 5 קבוצה 1 – חדר 51 08:30 – 10:30 – לשון – תמי 10:45 – 12:45 – תנ"ך – עופרה קבוצה 2 – חדר 52 08:30 – 10:30 – תנ"ך – עופרה 10:45 – 12:45 – לשון – תמי |
י"א 1 קבוצה 1 – חדר 12 09:00 – 11:00 – תנ"ך – גלית 11:15– 13:15 – לשון – מירב קבוצה 2 – חדר 57 09:00 – 11:00 – לשון – מירב 11:15 – 13:15 – תנ"ך – גלית |
י"א 1 קבוצה 1 – חדר 12 09:00 – 10:30 – לשון – מירב 10:45 – 12:15 – תנ"ך – גלית קבוצה 2 – חדר 57 09:00 – 10:30 – תנ"ך – גלית 10:45 – 12:15 – לשון – מירב |
י"א 5 קבוצה 1 – חדר 51 08:30 – 10:00 – לשון – תמי 10:15 – 11:45 – תנ"ך – עופרה קבוצה 2 – חדר 52 08:30 – 10:00 – לשון – תמי 10:15 – 11:45 – תנ"ך – עופרה |
י"א 4 קבוצה 1 – חדר 46 09:00 – 10:30 – תנ" – גלית 10:45 – 12:15 – לשון – תמי קבוצה 2 – חדר 31 09:00 – 10:30 – לשון – תמי 10:45 – 12:15 – תנ"ך – גלית |
י"א 1 + י"א 13/12 מבחן מקוון בגאוגרפיה |
|
י"א 9 קבוצה 1 – חדר 28 09:00 – 11:00 – לשון – מיכל 11:15 – 13:15 – תנ"ך – עדי קבוצה 2 – חדר 22 09:00 – 11:00 – תנ"ך – עדי 11:15 – 13:15 – לשון – מיכל |
י"א 6 קבוצה 1 – חדר 15 08:45 – 10:45 – לשון – מירב 11:00 – 13:00 – תנ"ך – גלית קבוצה 2 – חדר 53 08:45 – 10:45 – תנ"ך – גלית 11:00 – 13:00 – לשון – מירב |
י"א 2 תנ"ך – עופרה – חדר 14 09:00 – 10:15 10:30 – 12:00 |
י"א 2 חדר 14 10:00 – 12:00 תיירות – כרמית 12:00 – 13:30 לשון – דורית
|
י"א 6 קבוצה 1 – חדר 15 08:30-10:00 – לשון – מירב 10:15 – 11:45 – תנ"ך – גלית 13:30-12:00 – מתמ' – גילה קבוצה 2 – חדר 53 08:30 – 10:00 – תנ"ך – גלית 10:15-11:45 – לשון – מירב
|
י"א 7 קבוצה 1 – חדר 19 08:30 – 10:00 – לשון – מירב 10:15 – 11:45 – תנ"ך – רחלי קבוצה 2 – חדר 23 08:30 – 10:00 – תנ"ך – רחלי 10:15 – 11:45 – לשון – מירב |
י"א 2 חדר 14 11:00-09:30 – תנ"ך – עופרה 13:00-11:15 – מתמ' – אבירם |
|
י"א 10 קבוצה 1 – חדר 47 08:30 – 10:30 – לשון – דורית 10:45 – 12:45 – תנ"ך – בראל קבוצה 2 – חדר 41 08:30 – 10:30 – תנ"ך – בראל 10:45 – 12:45 – לשון – דורית |
י"א 8 קבוצה 1 – חדר 18 09:00 – 11:00 – לשון – רעי 11:15 – 13:15 – תנ"ך – בראל קבוצה 2 – חדר 54 09:00 – 11:00 – תנ"ך – בראל 11:15 – 13:15 – לשון – רעי |
י"א 3 היסטוריה – עומרי 09:00 – 12:00 – חדר 49 |
י"א 3 חדר 49 09:00 – 12:00 – אנגלית – הדס 12:15 – 13:45 מתמ' – אבירם |
י"א 9 קבוצה 1 – חדר 28 09:00 – 10:30 – עדי – תנ"ך 10:15 – 11:45 – מיכל – לשון קבוצה 2 – חדר 22 09:00 – 10:30 – מיכל – לשון 10:45 – 12:15 – עדי – תנ"ך |
י"א 11 קבוצה 1 – חדר 48 08:30 – 10:00 – לשון – נאוה 10:15 – 11:45 – תנ"ך – עדי קבוצה 2 – חדר 55 08:30 – 10:00 – תנ"ך – עדי 10:15 – 11:45 – לשון – נאוה |
י"א 3 מבחן מקוון בגאוגרפיה |
|
י"א 12 קבוצה 1 – ז' 8 08:30 – 10:30 – לשון – מירב 10:45 – 12:45 – תנ"ך – רחלי קבוצה 2 – ז' 9 08:30 – 10:30 – תנ"ך – רחלי 10:45 – 12:45 – לשון – מירב |
י"א 11 לשון – נאוה קבוצה 1 – חדר 48 08:30 – 11:30 קבוצה 2 – חדר 55 12:00 – 15:00 |
|
י"א 12 קבוצה 1 – חדר 42 12:00-10:00 גאוגרפיה – אסתי
י"א 13 קבוצה 1 – חדר 13 14:30-12:30 גאוגרפיה – אסתי
|
י"א 10 קבוצה 1 – חדר 47 08:30 – 10:00 – תנ"ך – בראל 10:15 – 11:45 – לשון – דורית קבוצה 2 – חדר 41 08:30 – 10:00 – לשון – דורית 10:15 – 11:45 – תנ"ך– בראל
קבוצה 1 – חדר 47 13:30-12:00מתמ' – תמר |
י"א 8 קבוצה 1 – חדר 18 09:00 – 10:30 – תנ"ך – בראל 10:45 – 12:15 – לשון – רעי קבוצה 2 – חדר 54 09:00 – 10:30 – לשון – רעי 10:45 – 12:15 – תנ"ך – בראל
14:00-12:30- מתמ' גילה |
|
|
בחירה א' – מקוון הנדסת תכנה יא5, יא68 10:30 – 11:30 |
בחירה א' – מקוון הנדסת תכנה יא5, יא68
10:30 – 11:30 |
בחירה א' – מקוון הנדסת תכנה יא5, יא68 10:30 – 11:30 |
|||||
מתמ' – מקוון 12:00 – 13:00 |
מתמ' – מקוון 12:00 – 13:00 |
מתמ' – מקוון 12:00 – 13:00 |
|||||
אנגלית – מקוון 14:00 – 15:00 |
אנגלית – מקוון 14:00 – 15:00 |
אנגלית – מקוון 14:00 – 15:00 |
|||||
י"א 13 קבוצה 1 – חדר 13 08:30 – 10:30 – לשון – נאוה 10:45 – 12:45 – תנ"ך – חנה קבוצה 2 – חדר 43 08:30 – 10:30 – תנ"ך – חנה 10:45 – 12:45 – לשון – נאוה
|
י"א 1 קבוצה 1 – חדר 12 09:00 – 10:30 – מתמ' – גילה 10:45 – 12:15 – מתמ' – נמרוד קבוצה 2 – חדר 57 09:00 – 10:30 – מתמ'- נמרוד 10:45 – 12:15 – מתמ' – גילה
גאוגרפיה – מקוון בשעה 17:00 |
בחירה ב' – מקוון 15:30 – 16:30 |
בחירה ב' – מקוון 15:30 – 16:30 |
י"א 12 קבוצה 1 – חדר ז8 09:00 – 10:30 – לשון – מירב 10:45 – 12:15 – תנ"ך – רחלי קבוצה 2 – חדר ז9 09:00 – 10:30 – תנ"ך – רחלי 10:45 – 12:15 – לשון – מירב
|
י"א 1 קבוצה 1 – חדר 12 09:00 – 10:30 – מתמ' – גילה 10:45 – 12:15 – גאוגרפיה – אסתי קבוצה 2 – חדר 57 09:00 – 10:30 – גאוגרפיה – אסתי 10:45 – 12:15 – מתמ' – נמרוד
מקוון: 15:30 – אנגלית |
בחירה ב' – מקוון 15:30 – 16:30
|
|
הנדסת תכנה יא67 17:00-18:00
|
י"א 2,1 – אנגלית – מקוון 15:30 |
מקוון: *מתמ' – גילה – 17:00 *מתמ' – אירנה – 17:00
הנדסת תכנה יא67 18:30-19:30
|
|||||
אנגלית – שרון 17:00 נוסף הנדסת תכנה יא67 18:30-19:30
|
י"א 13 קבוצה 1 – חדר 13 09:00 – 10:30 – לשון – נאוה 10:45 – 12:15 – תנ"ך – חנה קבוצה 2 – חדר 43 09:00 – 10:30 – תנ"ך – חנה 10:45 – 12:15– לשון – נאוה 14:00-12:30 – מתמ' – רונית
|
||||||
מקוון: *מתמ' – אבירם – 17:00 *מתמ' – אירנה – 17:00 *מתמ' סופיה – 17:00 |
|||||||
י"א 2 לשון – דורית 13:00 – 15:00 – חדר 16 |
י"א 3 אנגלית – הדס 09:00 – 12:00 – חדר 49 |
י"א 1 קבוצה 1 – חדר 12 09:00 – 10:30 – גאוגרפיה – אסתי 10:45 – 12:15 – מתמ' – גילה קבוצה 2 – חדר 57 09:00 – 10:30 – מתמ'- נמרוד 10:45 – 12:15 – גאוגרפיה – אסתי
|
י"א 3 אנגלית – הדס 09:00 – 12:00 – חדר 49 |
||||
י"א 2,1 15:30 – מקוון אנגלית |
|||||||
י"א 3 היסטוריה – עומרי 09:00 – 12:00 – חדר 49 |
י"א 2 תיירות – כרמית 12:00 – – חדר 14 |
י"א 3 היסטוריה – עומרי 09:00 – 12:00 – חדר 49 |
|
||||
אנגלית מואץ – ברכה 16:00 |
מערכת כיתות י"א 05.05.2020 – 14.05.2020
בכל יום בשעה 19:00 קורסי ליבם