מרכז יזמות

היוזמות של תלמידינו תשפ"ב

תיק גב המעניק חוויה כוללת למשתמש. מכיל התקן GPS המסייע לאיתור ציוד במקרה של גניבה או איתור מטיילים

אפליקציה הנועדה להפיג את בדידותם של בני הגיל השלישי. האפליקציה אינה מיועדת להתנדבות בלבד ונועדה להעצים את אוכלוסיה זו. באפליציה שני סוגי משתמשים: מעבירי ידע ומקבלי ידע.
כך, האוכלוסיה המבוגרת גם תוכל לקבל סיוע בנושאים לבחירתם (מחשבים, קניות, שיחות ועוד) וגם לסייע בעצמם לאחרים (שיעורי העשרה, מתכונים, סיפורי חיים ועוד) בכך נוכל להעניק לאוכלוסיה המבוגרת משמעות בנוסף לסיוע להם.

 

 

סנסבול הוא כדור לחץ הנועד לתת פתרון לחרדה בזמן אמת. הכדור מתקשר עם אפליקציה המופעלת כשלוחצים עליו. האפליקציה מותאמת אישית למשתמש ובעת הלחיצות על הכדור היא משמיעה צלילים מרגיעים על פי בחירתו. באפליקצייה ישנו גם כפתור מצוקה המאפשר לאדם לקבל סיוע מאדם קרוב בזמן אמת. בעתיד האפליקציה תיועד גם למטפלים וגם למטופלים והיא תספק חדרי טיפול וירטואלים ופורומים לשיח משתף. המודל העסקי הנו B2C ו B2B היות ואנו מתכננים לשווק ללקוח באופן ישיר וגם לאפשר למטפלים עצמם למכור את הכדור

 

ויסטה היא מערכת התרעה לכלי רכב דו גלגליים הנועדה לסמן לרוכב על דרכי מילוט מסכנות. הסנסור שלנו מזהה האם רכב מתקרב לרוכב בצורה שמסכנת אותו ובעזרת צמידי יד רוטטים מתריע לרוכב לאיזה כיוון עליו לפנות כדי להימלט מסכנה. בנוסף לכך על קדמת האופניים או הקורקינט יותקן מסך שיסמן גם הוא לרוכב אם נשקפת לו סכנה. בחרנו באור ורטט על פני צליל משני טעמים: רצינו להימנע מלהבהיל את הרוכב ובכך לגרום לו לעשות טעויות בעצמו, בנוסף, צליל עשוי להיבלע בעת נסיעה באוויר הפתוח.
אנו מתכננים למכור את המוצר ללקוחות פרטיים וגם לחנויות יעודיות המוכרות ציוד לכלי רכב דו גלגליים ועל כן המודל העסקי שלנו הוא B2B2C

 

היוזמות של תלמידינו תשפ"א

Sensaball – חדרה דוטס

https://yazam.b2b-wizard.com/expo/exhibits/1192

 

homeet – חדרה

https://yazam.b2b-wizard.com/expo/exhibits/1150

 

Hear Up / אור ירוק – HALLANI

https://yazam.b2b-wizard.com/expo/exhibits/1186

 

פח קח / Companion -VICINITY

https://yazam.b2b-wizard.com/expo/exhibits/1185

 

vista – חדרה- אינבנטה

https://yazam.b2b-wizard.com/expo/exhibits/1183

לימודי הביומד, ניו מדיה ושרותי רשת אינטרנט – סייבר ונתוני עתק

תלמידי כיתות ט' – יא' סקרניים ובעלי יכולות גבוהות משתתפים בפרוייקט יזמות. התלמידים בוחרים במסלול אחד מתוך השלושה: 

לימודי ביומד, ניו מדיה או שרותי רשת אינטרנט – סייבר ונתוני עתק

מקבלים כלים לפיתוח יזמות הכוללים הרצאות, סיורים, שיעורים מעניינים במסגרת בית ספרית. הלימודים מתקיימים במרכז ייחודי אשר נבנה מתוך רצון וחשיבה להוות השראה לתלמידים.

כתבה על גיא שרים, מנהל מרכז היזמות: 

http://mynethadera.co.il/article/3299

 

כתבה על היזמות ברשת עמל: