גמר תחרות היזמות של עמל

גמר תחרות היזמות הארצית של רשת עמל ע"ש שמעון פרס, התקיים היום במרכז פרס לשלום ולחדשנות במעמד מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני, ויו"ר ההסתדרות מר ארנון בר-דוד ומר חמי פרס יו"ר מרכז פרס לשלום ולחדשנות היו אורחי כבוד ונשאו דברים. הנחתה אורלי וילנאי.

עשרות תלמידים הפגינו כשרון יוצא דופן ויוזמה, לצד חשיבה מחוץ לקופסה ויצירתיות.
באירוע השתתפו שמונה מיזמים מרשת עמל שנוצרו עבור עולם התעופה הישראלי ומרחבי החיים. התחרות, שהתקיימה בשיתוף אל על, היא שיתוף פעולה ומפגש מרתק בין עולמות החינוך, התעופה וההייטק.

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "להצטיין זה קודם כל לדעת לחלום. בזכות מרכזי היזמות שהקימה ברחבי הארץ, עמל הפכה לחממה של תעשיית כחול-לבן, שעוזרת להעמיד את הדור הבא שחושב מחוץ לקופסה".

מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני: "בני נוער יזמים וסטרטאפיסטים מרשת עמל הציגו המצאות מדהימות שישפיעו על רבבות בני אדם. המיזמים האלה הם פרי מחשבתם ויצירתם של בני נוער שגדלים על ערכי החשיבה היזמית. הם הגיעו מכל רחבי הארץ וכיוונו הכי גבוה שאפשר. האירוע שקיימנו הוא שיאו של תהליך מתמשך. הברק בעיניים של התלמידים והרצון שלהם לשנות את העולם זה הדרייב שיהפוך את החלום שלהם למציאות. אני גאה בהם".

חמי פרס יו"ר מרכז פרס לשלום ולחדשנות: "אבי האמין בדור הצעיר, דור העתיד. הוא האמין שלכל אדם יש פוטנציאל, והוא קרא לכל אחד להסתכל פנימה, וללכת עם החלום הכי גדול שלו, לייצר מציאות חדשה, וכך גם כתב בספרו 'אין מקום לחלומות קטנים', שהושלם כמה חודשים לפני מותו."

 

בין השופטים היו: יהודית גריסרו סמנכ"לית משאבי אנוש באל על, אלינה קולטון מנהלת תוכן חינוכי בחברת בראשית, אמיר חייק נשיא התאחדות המלונות ועוד בכירים רבים בתעשייה, בהייטק ובתקשורת.
את הפרסים לזוכים העניקו מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני, אפרת דובדבני מנכ"לית מרכז פרס לשלום ולחדשנות ויונה ברטל יו"ר חוג הידידים של המרכז.

ברכות למיזמים הזוכים ולכל מי שהשתתף בתחרות. אנחנו גאים בכם!