ארגון ביה"ס

בביה"ס 3 חטיבות:

  1. חטיבת ביניים
  2. חטיבה עליונה
  3. חטיבה על תיכונית- מכללה לטכנאים ולהנדסאים (כיתות י"ג, י"ד)

 

 בחטיבה עליונה לצוותי עבודה מקצועיים

מקצוע

רכז/ת המקצוע

המורים המלמדים

אזרחות

שצמן גילה

אביזמר שרעבי חופית, בנלולו אלי, גולדמן אור חיים, מדר גיורא,
שכטר רוני

אלקטרוניקה וחשמל

סופר ראובן

אופק כהן מורן, אורן משה, בוחבוט אלכס, בגו יונתן, בכור עמית, בשארי יקיר, גאלי ליאור, דרורי עמי, משולם גדי, קעדן תייסיר, רובין עופר

אמנות –  עיצוב

מאן ויקי

ברזילאי נופר, טהר זהב אנה

אנגלית

פלוס קרס שרון

איטח קארין, אליהו הדס, בניחס מרינה, ברלין אורית, גולדינג יעל, חבני ג'ודי, טפרברג שושי, מקבילי פרנסין, ניר אירית, עפרון סיגל, קופלביץ תמר

ביולוגיה

דרומר רננה

לנטין זיו, צימרמן שי, רוזנטל מירי

גאוגרפיה

סאסי שרון

הדר רונה, זמיר אסתי, רוזמן מור

דיפלומטיה

פלוס קרס שרון

מקבילי פרנסין

היסטוריה

אברהם טלי

גרמנסקי סיגל, לב דקלה, פיניש נריה, רגב עומרי

הנדסת תוכנה 

שטיין מריאלה

אדמוני זוהר, אמיר אסף, שביד יעקב

חינוך גופני

מנצור רקפת

בן חיים יואב, יצחק עמי, מדר רווית, קלר רון, שלימק גלית

חינוך גופני – מגמה

שלימק גלית

אשכנזי חיים, בן חיים יואב, מדר רווית

חינוך מיוחד

קופלביץ תמר

לוי עופרה, סרוסי שירז

חינוך תעבורתי

גולדברג חיים

 

יעוץ

כהן הנדלס עינת

גינת שלם ענבל, סלוצקין יפעת

כימיה

קדמי ירדן

ברעם נירית

לשון והבעה עברית

גיל מירב

בן תורה מאי, הכט-יהודה הלל, נוימן תמי, סלוצקין יפעת, ספיבק סתיו, שטרית מיכל

מדעי החברה

בנלולו אלי

פרידמן עדי, שכטר רוני

מדעי הרפואה

קוצר שולמית

לב אבי, צימרמן שי

מחול

גור מעיין

גנץ עינת, חליף בר רום

מתמטיקה

מנדלזבורג סופיה

חרמוני אילנית

אושרי רונית, אופק כהן מורן, בניאס גילה, בנסטי זוהר, גולדברג חיים, חברונין ויקי, זלצמן עפרה, חכם אהרון פרץ, טקץ לודמילה, סולומון בנצי, קופלביץ תמר, שהרבני אבירם, ששון עוז

מקצועות המח"ר

גרמנסקי סיגל

אברהם טלי, גיל חנה, סטר זהבה, שצמן גילה

ספרות

סטר זהבה

אברהם דורית, אשורוב גלית, נסרי שימי, סרוסי שירז, צור תמי

ערבית

פונדק מונה

 

פיזיקה

שביט סמדר

בודיק ולדימיר

של"ח

לוי גבי

כהן אלי, שבתייב שבתאי

תאטרון

ברנדס שיר

אור עודד, לשם מור סיון

תושב"ע

חודדטוב רינה

גרמנסקי סיגל, מדר גיורא, קצין לידור, תלמיד חני

תיירות

בן חיים כרמית

 

תנ"ך

גיל חנה

ברכה-סינה גלית, כהן בוטבול עדי, לוי עופרה, מזרחי רחלי, קצין לידור

תקשורת

הראל תיקי

בן-מרגי אלינור

 


חלוקת המורים בחטיבת ביניים לצוותי עבודה מקצועיים

 

מקצוע  

רכז/ת המקצוע המורים המלמדים

אזרחות

גרינברג לימור 

בני בת-אל, הדר רונה.

אמנות

 

ברזילי נופר, טהר זהב אנה, מרשיין נינה.

אנגלית

בניחס מרינה 

אבו חוסיין דיאנה, גולן חיה קלרה, חייקין אילונה, לביא אנה, צדיק  יסמין, קרפלס חן, רוזמן איריס, שגן ונונו ענבל.

ביולוגיה

ברעם נירית 

באזוב לודה, גלר ליאנה, חתואלי בלה, טישלר חדד שרית, יחיא סוג'וד, ימין אורלי, לוין סנדי, מרום ענבר, ענבר מירב, שנלר נטלי. 
   

גיאוגרפיה הדר רונה

היסטוריה

מאיר סבטה 

אוחנונה חנית, בני בת-אל, בנסאדון שיר, בראל אורין, גרינברג לימור,  שגב שקד.

חינוך גופני

אשכנזי חיים 

ברעם שי, חטיב יסמין, יצחק עמי, מור עמית, קריצ'מן סולומון הדר,  רובין חן, שלימק זיו..

חינוך מיוחד

 מוסקו כוכבית 

אוחנונה חנית, בוכריס נחום יהב, בן ישראל שירן, בסט יוליה, גולן חיה  קלרה, וודיסלבסקי שרית, מאיר רותם, מועד כנרת, סלוצקין יובל,  פיאלקוב נעמי, שגב שקד.

יזמות 

 

הדר רונה, טישלר חדד שרית.

ייעוץ 

 

בנסאדון שיר, קרפלס חן, רחמים טל.

מדעי המחשב

 שטיין מריאלה 

זלצמן עופרה, קסלמן ילנה.

מחול

גור מעיין 

חליף בר רום, לוי אוראל.

מנהיגות

 

גמליאל יובל, טויטו איילת, ליזרוביץ אורית.

מנהיגות ויזמות 

 

רחמים טל, שטרנליכט סיגלית.

מתמטיקה

מנדלזבורג סופיה 

בנסטי זוהר, דונוב ז'אנה, זכרוב חוה, חומסקי רחל, כהן איילת, יחיא  סוג'וד, ליזרוביץ אורית, מושקוביץ גרגורי, מרום ענבר, פרנקו שגית, שמש  קטיה, ששון עוז, תרשיש שירלי, קוטיקוב מרינה. 

ספרות

לפיד רינת 

בן ישראל שירן, גמליאל יובל, סלוצקין יובל.

עברית

שטרנליכט סיגלית 

גמליאל יובל, נבון הגר, שמחי דיקלה, שמילוביץ ספיר. 

ערבית

לוי אורטל 

גזית מירי, טויטו איילת, פונדק מונה, צרפתי נחמה, עבד אל כרים גאדה.

פיזיולגיה

אשכנזי חיים 

ימין אורלי.

פיזיקה 

 

באזוב לודה, ברעם נירית, יחיא סוג'וד, ימין אורלי, מרום ענבר, ענבר  מירב, שביט סמדר, שנלר נטלי.

של"ח

לוי גבי 

כהן אלי, שבתייב שבתאי.

תאטרון

סיון לשם מור 

תמיר כנרת.

תנ"ך

בראל אורין 

אוחיון בראל, שגב שקד.

תקשורת 

 

בן מרגי אלינור, הראל תיקי, גביש עדי.

תרבות ישראל

גביש עדי 

הורוביץ מירי, שאול אורנה.