סיור בגליל מגמת תיירות

היום במסגרת סיור גליל סובב כינרת בנושא צליינות,  ביקרה כיתת תיירות, י2 בקבר הרמב"ם ובכנסיית הלחם והדגים – טבחה. זהו סיור המשך לחומר הנלמד בכיתה.

התלמידים הכירו את הדת הנוצרית ואת הנס שישו חולל במקום וכן למדו על הרמב"ם והכירו את דמותו. במסגרת לימודי הניהול המלונאי התארחו התלמידים  במלון קיסר פרמייר טבריה, בית המלון וצוות עובדיו אירח את התלמידים ואת הצוות למופת, בנדיבות ברגישות ובמקצועיות היום החל בארוחת בוקר טעימה ומיד לאחריה סיירו התלמידים במלון ואף נפגשו עם עובדי המלון, מנהלת משאבי האנוש ,נאוה יחיאלי,  מנהל הקבלה דויד סרויה, השף פרץ קריקוב, מירו מנהל המטבחים (צ'יף סטיוארט), ניסים א. מנהל הספא טל מנהל מזון ומשקאות, עזרי מנהל מזון ומשקאות ובעלי תפקידים נוספים שונים. התלמידים שמעו על אפשרויות ההעסקה בעבודה במלון, על מגוון התפקידים בענף התיירות, ואפשרויות הקידום.  
המפגש עם המחלקות השונות, הסיור במלון, בחדרים, במכבסה וב back office מאחורי הקלעים של המלון יצר סיכום שנה מעולה מבחינה מקצועית וכן פתח דלת ויצר חשיפה אמיתית לעבודה בענף בהמשך. ובנוסף לכל אלה, עם סיום הסיור קיבל כל תלמיד שי אישי מהמלון.
ברצוני לציין כי זה לא מובן מאיליו בעיני שצוות שלם מפנה זמן מיום העבודה ומקדיש אותו לתלמידים. ההשקעה, האדיבות והרצון לקשר את התלמידים למקצוע מעידים על אהבת המקצוע המקצועיות שלכם הגישה האישית והחביבה וכן על תפיסתכם את נושא השירותיות. התפעלנו מהמלון, מהניקיון, מהגישה אל התלמידים (ראיתי שיחות אישיות בין התלמידים לעובדים, למנהלים, לפקידי הקבלה) קשר בלתי אמצעי הוא הדרך לחוות את חווית הארוח על כל פניו.
תודה למלון קיסר פרימייר טבריה על יום גדוש חוויות.
כרמית בן חיים