שיתוף פעולה עמל – סיסקו

היזמות בעמל פורצת גבולות חדשים

החינוך ליזמות שאותו אנו מובילים ברשת עמל, קופץ מדרגה נוספת. אנו נכנסים לשיתוף פעולה עם חברת סיסקו, ותלמידי מרכזי היזמות של עמל יהיו מחוברים ישירות לחממות טכנולוגיות של סיסקו בכל הארץ.
במפגש שקיימנו היום במרכז היזמות החדש בעמל ליידי דייויס ת"א, בהשתתפות מנהלי בתי ספר, מנהלי מרכזי היזמות של עמל וגב' זיקה אב-צוק סמנכ"לית פיתוח עסקי בסיסקו, הצגתי את חשיבותו הרבה של שיתוף הפעולה עם סיסקו שמזניק קדימה את תנופת החינוך היזמי בעמל.
הילדים בכל מרכז יזמות של עמל יוכלו בעזרת הפלטפורמות של סיסקו, לקיים תקשורת ישירה עם ילדים במרכזי היזמות האחרים של עמל, וגם עם מנטורים בחממות הטכנולוגיות של סיסקו שיוכלו לייעץ להם תוך כדי תהליך פיתוח מיזמים חדשניים. המטרה היא להביא את בתי הספר שלנו למקום אחר, ליצור חיבור מאוד חזק בין כלל המורים לבין מרכזי היזמות שלנו, לאפשר גם לבוגרים שלנו להיות מחוברים למרכזי היזמות בתחנות אחרות בחייהם, בין היתר בעת שירותם הצבאי וגם לאחר מכן במהלך קריירה עתידית שלהם. המטרה היא גם ליצור סינרגיה בין מרכזי היזמות של עמל, כדי ליצור הפרייה הדדית בחשיבה היצירתית של בני הנוער בדרך למימוש חלומותיהם לפתח מיזמים חדשניים למען החברה והקהילה.